Sklep Internetowy Karwasz.com.pl jest własnością

FIRMY ELEKTRYCZNEJ KARWASZ sp.j z siedzibą we Wrocławiu

ul. Irkucka 21

Sąd Rejonowy Dla Wrocławia-Fabrycznej We Wrocławiu

VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000007598

NIP: 895-000-97-64

Regon: 931523711

nr konta bankowego: ING Bank Śląski 63 1050 1575 1000 0005 0269 6164

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż elektrycznych rozdzielnic metalowych-obudów , drzwiczek rewizyjnych, złączek awaryjnych, listew zaciskowych i innych akcesoriów.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz potwierdzenie akceptacji regulaminu i pozostałych warunków sprzedaży. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Zamówienia dokonywane za pośrednictwem strony internetowej można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

4. Modyfikacja zamówienia jest możliwa do czasu gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane kurierem.

5. Czas realizacji zamówienia = przewidywany czas dostawy.

Wynosi odpowiednio:

Dla produktów ze stanów magazynowych:
- w przypadku płatności „za pobraniem” - 2 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
- w przypadku płatności on-line – 2 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

Dla produktów „na zamówienie” (proces produkcyjny):

- w przypadku płatności „za pobraniem” – 5-7 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
- w przypadku płatnościon-line – 5-7 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

6. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji zlecenia. W przypadkach budzących uzasadnione obawy oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy Regulamin Sprzedawca odstąpi od realizacji zlecenia.

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

9. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera kurier,
- płatność on-line ( karta, przelew bankowy na konto sklepu).

10. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Koszt dostawy zależny jest od ilości i gabarytów przesyłki (dla przesyłki do 30 kg). Kozst dostawy przesyłki o wadze powyżej 30 kg jest ustalany indywidualnie.

11. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

12. Mimo zachowania należytej staranności w ofercie prezentowanej na www.sklep.karwasz.com.plmogą wystąpić błędy, które nie mogą być podstawą roszczeń wobec Sprzedawcy. W razie wątpliwości dotyczących oferty prezentowanej na www.sklep.karwasz.com.plnależy kontaktować się ze Sprzedawcą.

13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

14. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni oddnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

15. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go na adres Firma Elektryczna Karwasz ul. Irkucka 21 51-210 Wrocław. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

16. WAŻNE! Przesyłkę należy otworzyć i sprawdzić w obecności kuriera, w razie uszkodzeń spisać protokół szkody, który powinien kurier mieć przy sobie. Umieszczenie podpisu pod dostawą jest równoznaczne z potwierdzeniem klauzuli "odebrałem przesyłkę nieuszkodzoną".

Copyright by Firma Elektryczna Karwasz sp.j.